Logo Podlogi Jablonski
Banerki

Akryl,Klej montażowy, Pianka

Zwiń Oferte

UNI –FIX CLEAR MS POLYMER

P 500

Zastosowania:

Uszczelnia ogólnobudowlane i klejenie wnętrz .W szczególności wodoszczelne uszczelnienia sanitarne (kabiny prysznicowe ,umywalki ,blaty kuchenne i robocze ).Uszczelnia elementy ozdobne .Klejenie szklanych elementów do wsporników ,wieszaków, uchwytów do szklanych powierzchni , szklanych półek .Idealny w miejscach , gdzie niezbędne jest uniewidocznienie spoiny.

Właściwości:
Idealnie przejrzysty po utwardzeniu stale elastyczny, odporny na temperaturę od +-40°C do +90°C.Do podłoży suchych i lekko wilgotnych , gładkich i porowatych , pionowych i poziomych .Znikomy skurcz zapewnia równą , nie zapadającą się fugę .Idealny do szkła ,szkliwionej ceramiki , aluminium ,cynku , miedzi ,stali nierdzewnej i emaliowej ,PCV, poliestru , PU, PS, drewna , korka ,MDF, gipsu, tynku, kamienia betonu i zapraw .Wysoka odporność na wodę , pleśń i grzyby .Całkowicie nieszkodliwy, neutralny chemicznie i prawie bezwonny. Po utwardzeniu malowany.

Sposób użycia :
Temp. pracy od +5°C do +40°C.Podłoże musi być czyste i odtłuszczone

Uszczelnienie:
Fugę wygładzić w ciągu 10 minut od nałożenia przy pomocy szpachelki maczanej w wodzie z mydłem (polecamy płyn do wygładzania fug na mokro – Den Braven Finisher ).Z uwagi na różnorodność tworzyw , dla plastików zaleca się przeprowadzić test na przyczepność .
Klejenie równoległe pionowymi paskami z zachowaniem odstępów .Ciężkie materiały podeprzeć lub zabezpieczyć taśmą przez 24-48h.

Bezpieczeństwo:
Chronić przed dziećmi .Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty .Unikać zanieczyszczeń oczu.

Okres Trwałości:
12 miesięcy. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w temp. od +5°C do +25°C Atest PZH

WYDAJNOŚĆ:

A(mm) B(mm) C(mm)
4 6 11,5
6 6 7,5
8 6 5,5

DEN BRAVEN - AKRYL BIAŁY

Z-615

Plastyczno-elastyczny kit uszczelniający na bazie wodnej dyspersji akrylowej, do wypełniania wewnętrznych rys, spoin i pęknięć.

Zastosowania:

wypełnianie wewnętrznych szczelin w ścianach, sufitach itp.
wypełnianie pęknięć i rys w gipsie, tynku, betonie, cegłach, drewnie, płytach gipsowo-kartonowych
spoinowanie złączy w systemach suchej zabudowy wnętrz
uszczelnienia wokół ram okiennych i drzwiowych
wypełnianie szczelin wokół parapetów
uszczelnienia wokół materiałów wykończeniowych: listew ściennych, płyt stropowych, sufitów podwieszanych, kasetonów, plafonów, gzymsów, schodów itd.

DEN BRAVEN – KIT DO DREWNA

Z-615

Jednoskładnikowy kit uszczelniający na bazie wodnej dyspersji akrylowej, do parkietów i tym podobnych posadzek drewnianych.

Zastosowania:

Wypełnianie ubytków, złączy, szpar i szczelin w parkietach, mozaikach parkietowych i innych typach podłóg drewnianych
uszczelnianie szczelin pomiędzy deskami podłogowymi, listwami przypodłogowymi a ścianą, w boazerii, drewnianej oblicówce itp.
wypełnianie szczelin i naprawa paneli podłogowych
spoinowanie szczelin w oknach drewnianych

Dostępne kolory:

machoń/teak
orzech
sosna
dąb
ciemny dąb
buk
jesion

GAP MASTER KIT DO DREWNA

Z-615

Bona Gap Master jest niezawierającą silikonu, elastyczną masą uszczelniającą, przeznaczoną do wypełniania fug i szczelin w podłogach drewnianych, szczelin przy listwach podłogowych oraz progach. Stworzony na bazie poliakrylu może być zeszlifowany i polakierowany. Nie zawiera rozpuszczalników, nie posiada zapachu, może być stosowany na wszystkich podłogach drewnianych, zachowując swoją dużą elastyczność.

Dostępne kolory:

Ciemny buk
Jasny jesion
ciemny dąb
biały
klon
jasny buk
jasny dąb
wiśnia
dąb bagienny
wenge
czarny
orzech
teak
czerwone drewno egzotyczne

WAKOL RL 1805 PU – Preparat do usuwania kleju

Z-615

Środek czyszczący do usuwania nawet utwardzonych resztek kleju poliuretanowego z lakierowanych posadzek parkietowych.

Pobierz specyfikację w pdf

Kleje

Zwiń Oferte

MAXIMUS PN Specjalistyczny klej poliuretanowy do miejscowych napraw parkietu.

maximus PN

Do mocowania i napraw elementów drewnianych niedokładnie przyklejonych do podłoża. Klej może być stosowany zarówno przed jak i po szlifowaniu parkietu, a przy zachowaniu środków ostrożności także na podłodze już polakierowanej. Klej wielokrotnie zwiększa objętość wypełniając puste przestrzenie. Całkowite związanie po ok.24 godz. Opakowanie: 0,5 kg.

WAKOL PU 225 Klej do parkietu

maximus PN

Dwuskładnikowy klej poliuretanowy do bezprzesuwnego klejenia na podłośach chłonnych i niechłonnych parkietu gotowego, litego, wielowarstwowego, egzotycznego, desek litych i wielowarstwowych, mozaiki, mozaiki przemysłowej, 10 mm lamelek, drewnianej kostki brukowej RE/WE oraz laminatów dopuszczonych do klejenia przez producentów. Spełnia wymagania normy DIN EN 14293. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Pobierz specyfikację w pdf

WAKOL K 410 Klej do parkiet

maximus PN

Klej na bazie Żywic syntetycznych do bezprzesuwnego klejenie na chłonnych i niechłonnych podłożach parkietu litego, egzotycznego, mozaiki, mozaiki przemysłowej, 10 mm lamelek, drewnianej kostki brukowej RE/WE oraz trójwarstwowego parkietu gotowego od 14mm grubości i dwuwarstwowego o wymiarach elementów do 70 x 600mm (szer. x dł.). Do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Przy aplikacji kleju nie ma konieczności stosowania masek ochronnych

Pobierz specyfikację w pdf

WAKOL MS 260 Klej do parkietu twardo-elastyczn

MS-260

Twardo-elastyczny jednoskładnikowy klej do parkietu do klejenia na podłoŜach chłonnych i niechłonnych wewnątrz pomieszczeń parkietu litego, parkietu z drewna egzotycznego, desek (do szerokości 18 cm, dąb do max. szerokości 20 cm ), mozaik, mozaik przemysłowych oraz drewnianej kostki brukowej RE / WE.

Pobierz specyfikację w pdf

WAKOL PS 205 żywica lana

PS-205

Szybko schnąca dwuskładnikowa żywica krzemianowa modyfikowana polimerami do naprawy pęknięć w jastrychach oraz do klejenia listew i kształtowników metalowych, z kamienia sztucznego i naturalnego. Do stosowania na podłoŜach chłonnych i niechłonnych, wewnątrz pomieszczeń.

Pobierz specyfikację w pdf

Grunty, maty wakol

Zwiń Oferte

WAKOL D 3074 Koncentrat gruntówki dyspersyjnej

PS-205

Koncentrat gruntówki dyspersyjnej do gruntowania chłonnych jastrychów i tynków oraz do stosowania jako mostek szczepny na podłożach niechłonnych. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Pobierz specyfikację w pdf

WAKOL PU 280 Gruntówka poliuretanowa

PS-205

Jednoskładnikowa gruntówka na bazie żywic reaktywnych do gruntowania podłoży chłonnych i niechłonnych oraz do wzmacniania osłabionych powierzchni jastrychu. WAKOL PU 280 można stosować do izolacji przed podciąganiem kapilarnym wilgoci w pomieszczeniach niepodpiwniczonych oraz izolacji w jastrychach cementowych bez ogrzewania podłogowego do maksymalnie 6 % CM (wilgotność resztkowa), jak teŜ z ogrzewaniem podłogowym do maksymalnie 3 % CM (wilgotność resztkowa).

Pobierz specyfikację w pdf

WAKOL PS 295 Gruntówka wzmacniająca

PS-205

Gotowa do użycia gruntówka, do wzmacniania porowatych i kruchych jastrychów cementowych. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Gruntówkę wzmacniającą Wkaol PS 295 należy stosować jako rozwiązanie systemowa w połączeniu z gruntówką poliuretanową PU 280. /p>

Banerki