Logo Podlogi Jablonski
Banerki

Historia Firmy

Witamy serdecznie na stronie internetowej podłogi Jabłoński.

Firma Podłogi Jabłoński istnieje od 2007 r. Firmę założył p. Mariusz Jabłoński, który wcześniej pracował i zdobywał umiejętności oraz wiedzę z zakresu parkieciarstwa w Firmie Studio Parkietów Drewno-Hermanowska. W trakcie wykonywanie prac w firmie p. Lidii Hermanowskiej zdobywał wiedzę na bieżąco w ramach nowych technologii, poprzez czynny udział w seminariach dla parkieciarzy profesjonalistów z udziałem kadry technicznej firm zachodnich, co pozwala na jeszcze lesze wykonywanie usług przez Jego Firmę.

W 2007 r. p. Mariusz Jabłoński zajął II miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Parkieciarzy w kategorii Open organizowanym w Warszawie przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy. W tym samym roku uczestniczył w projekcie organizowanym przez Gdańską Fundację Przedsiębiorczości „Biznes na start – II edycja”, w którym pomysł na własną firmę i napisany biznes pozwolił na zajęcie II miejsca. Po wygranej w projekcie otworzył własną działalność i został członkiem Inkubatora Przedsiębiorczości „ Starter”. Pod koniec 2007 r. po zdaniu egzaminów przed Komisją Egzaminacyjną Izby Rzemieślniczej Mazowsza, Kurpii i Podlasia w Warszawie uzyskał tytuł Czeladnika w zawodzie Parkieciarz. Firma obecnie jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy zrzeszającego parkieciarzy profesjonalistów z terenu całego kraju. W ramach prowadzonej działalności stara się na bieżąco wdrażać nowe technologie, poprzez czynny udział w seminariach dla parkieciarzy profesjonalistów z udziałem kadry technicznej firm zachodnich.

Obecnie Firma obsługuje klientów kompleksowo tzn. od pomiarów na budowach i doradztwie technologicznym, projektu podłogi, kalkulacji cenowych, dostawy materiałów na budowę po przez wykonanie prac parkieciarskich, do świadczenia konserwacji podłóg już gotowych. Wykonywane przez Nas podłogi znajdują zastosowanie w mieszkaniach, ale także i w biurach, sklepach, restauracjach i innych miejscach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Wśród proponowanych produktów znajdują się podłogi drewniane europejskie i egzotyczne. Oferujemy niezawodne kleje, które połączą każde podłoże z podłogą drewnianą, ekologiczne bardzo odporne na ścieranie lakiery i oleje, szpachle, kity i środki do konserwacji podłóg. Działalność naszej Firmy opieramy na współpracy z najlepszymi producentami, dostawcami w kraju i za granicą. Wszystkie proponowane przez nas artykuły posiadają wymagane atesty i opinie: PZH, ITB, ISO 9001.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ARCHITEKTÓW WNĘTRZ, PROJEKTANTÓW ORAZ FIRMY BUDOWLANE I DEVELOPERSKIE.

Banerki